Zadzwoń do nas

Pamiętaj!

Zamawiasz u nas produkty z dostawą na następny dzień. Na końcu zamówienia wpisz w uwagach godzinę, o której mamy dostarczyć jedzenie. Jeśli potrzebujesz faktury, wpisz NIP w formularzu zamówienia.

Zasady zamawiania

Zapoznaj się z kilkoma ważnymi zasadami zamawiania posiłków z naszej restauracji i ciesz się wysoką jakością i doskonałym smakiem dań z pasibrzuch.com.pl w swoim domu czy w miejscu pracy.

* W trosce o świeżość produktów i przygotowanych z nich dań zamówienia na posiłki przyjmujemy do godz. 20.00 dnia poprzedzającego dostawę. Tak więc -na przykład, jeżeli zamówienie wpłynie do godziny 20.00 w poniedziałek, już następnego dnia (czyli we wtorek) dostarczymy danie pod wskazany adres o określonej godzinie. Natomiast, jeżeli zamówią Państwo po godzinie 20.00, to realizacja zostanie przesunięta jeszcze o dzień i jeżeli np.  formularz wpłynie w poniedziałek o 20.30 to danie, zgodnie z tą regułą zostanie dostarczone w środę.

 

* Do każdego zamówienia, na wskazany adres e-mail  zostanie przesłane jego potwierdzenie zawierające najważniejsze dane. Informujemy, iż potwierdzenia nie są generowane automatycznie, dlatego w przypadku dużej ilości zamówień zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi do 2 godzin od godziny 20.00 

 

* Prosimy uważne i rzetelne wypełnianie formularza zamówienia. Szczególną uwagę prosimy zwracać na dokładny adres dostawy, np. w przypadku zamawiania posiłków do zakładu pracy

 

* Płatność za wybrane dania online -  za pomocą systemu płatności elektronicznej dotpay.pl, kartą płatniczą, bądź gotówką. Zachęcamy do korzystania z metody płatności online. Wszystko w trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę.

Firmy

 

Już dziś zamów dla swoich pracowników przepyszne i pełnowartościowe posiłki w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy doskonały smak, wysoką jakość dostarczanych dań oraz ich odpowiednią temperaturę w transporcie. Zapewniamy dostawę lunchu bezpośrednio do miejsc pracy o określonej godzinie (przy zamówieniu dzień wcześniej).


Oszczędzaj pieniądze i czas zamawiając posiłki do firmy z PASIBRZUCHA!

Klienci indywidualni

 

Ze zróżnicowanego menu wybierz posiłek zgodnie ze swoimi preferencjami czy dietą. Zamów go dzień wcześniej, a otrzymasz gwarancję wysokiej jakości oraz dostawy na czas. Lunch możesz spożyć w dowolnym momencie, podgrzewając go w mikrofali. Z PASIBRZUCHEM oszczędzaj czas przeznaczony na przygotowanie posiłku. Spędź go z rodziną, oddaj się swojej pasji lub po prostu odpocznij.

 

Wystarczy, że zamówisz, a my zajmiemy się resztą!

Pasibrzuch Biuro, ul. Zdrojowa 2,

64-320 Buk

tel. 660 588 185

 

Odbiory osobiste:

Pasibrzuch Sklep

ul. Poznańska 8 

64-320 Buk

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 12:00 – 16:00
Wtorek 12:00 – 16:00
Środa 12:00 – 16:00
Czwartek 12:00 – 16:00
Piątek 12:00 – 16:00
Sobota 12:00 – 16:00
Niedziela nieczynne